چهارشنبه , 2 مهر 1399
آموزش وردپرس

مسجد جای جناح بازی و خط بازی نیست.

: مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) گرگان با بیان اینکه مسجد جای جناح بازی و خط بازی نیست، گفت: در این مسجد تعامل بسیار خوب و سازنده بین هیئت امنا، امام جماعت، پایگاه بسیج و کانون وجود دارد.

 حبیب الله سیفی، مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) گرگان، امروز (۶ خرداد) در مراسم افتتاحیه و جلسه توجیهی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان گفت: باید برای خدمت به مردم و ارتقای مسائل اعتقادی و فرهنگی مساجد وقت گذاشت و برای اقشار مختلف تلاش کرد.

وی با بیان اینکه مسجد جای جناح بازی و خط بازی نیست، افزود: در مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) کوی انقلاب گرگان تعامل بسیار خوب و سازنده بین هیئت امنا، امام جماعت، پایگاه بسیج و کانون وجود دارد و فعالیت های این مسجد تفکیک شده نیست.

سیفی تصریح کرد: مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) جزو ۵ مسجد پویا و فعال شهر گرگان است که از تعامل بسیاری در همه حوزه ها برخوردار است و با اعتقاد در مسجد کار می کند.

وی با بیان اینکه این مسجد از قدیم مکانی برای عبادت بود، اظهارداشت: در دهه ۷۰ با تشکیل کانون فرهنگی هنری و پایگاه بسیج فعالیت های مسجد چند برابر شده است و در همه زمینه ها گام بر می دارد.

سیفی با اشاره به آموزش به کانون ها، گفت: به منظور بالا بردن تعامل بین زن و شوهر و آگاهی جوانان و نوجوانان دوره های آموزشی به صورت رایگان از سوی این کانون برگزار می شود و برای کانون های متقاضی نیز اساتید با هزینه خودمان اعزام می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.