دوشنبه , 23 تیر 1399
آموزش وردپرس

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان: شرط تحول اقتصادی تولید با کیفیت و رقابت سالم است.

 آیت‌الله سید کاظم نور مفیدی ظهر چهارشنبه در نخستین همایش تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان استان گلستان اظهار کرد: هم‌اکنون دغدغه‌ها و درد و دل‌های بسیاری در حوزه تولید وجود دارد که باید با سرعت و دقت حل شود.

امام‌جمعه گرگان افزود: محور اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری بر آن تأکیددارند، تولید است و اگر مشکلات این بخش و قاچاق کالا حل نشود، تولید گشایش نمی‌یابد و مسائل آن حل نمی‌شود.

وی با تأکید بر اینکه محصولات تولیدی تولیدکنندگان باید شایسته بوده و بهترین‌ها تولید شود، ادامه داد: تولیدات داخلی استان باید قابل‌رقابت با تولیدات داخلی و خارجی باشد.

وی متذکر شد: فقط در شرایط رقابت سالم و تولید کالای باکیفیت است که تولیدات می‌تواند چرخ اقتصاد را بچرخاند و در این حوزه تحول ایجاد کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام‌جمعه گرگان با انتقاد به وضعیت فعلی تولید خودروهای داخل کشور، اضافه کرد: تولید مرغوب باید جایگزین تولید استاندارد شود.

وی تصریح کرد: نباید در تولید در شرایط استاندارد متوقف شویم زیرا مرغوبیت و کالای تولیدی کیفی پایان‌پذیر نیست.

نور مفیدی خاطرنشان کرد: ما و دیگر کشورهای اسلامی باید بهترین‌ها را تولید کنیم و هیچ‌گاه در این حوزه متوقف نشویم.

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان بابیان اینکه هم‌اکنون مشکلات بسیار اداری و تسهیلاتی بر سر راه تولیدکنندگان وجود دارد، گفت: اگر این مشکلات حل نشود نمی‌توان انتظار افزایش رقابت‌پذیری و مرغوبیت تولیدات باشیم زیرا مشکلات واحدهای تولیدی را در آستانه ورشکستگی و یا تولید ناقص با غل و غش قرار می‌دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.