جمعه , 14 آذر 1399
آموزش وردپرس

اهداف و جزئیات نخستین جشنواره نماهنگ طنین

مدیرکانون فرهنگی هنری طنین درگفتگوباخبرنگارشبستان:

تشریح اهداف جشنواره نماهنگ طنین

غلامرضا نصیری، مدیر کانون فرهنگی و هنری طنین مسجد صاحب الزمان (عجل الله) گرگان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: اسلام دین زندگی است و برای همه جنبه های فردی و اجتماعی بشر برنامه محکمی دارد.

 وی افزود: جریان بندگی و عبودیت در جای جای زندگی ما نفوذ داشته و این جز با پذیرش و عمل به تعالیم اسلامی به معنای بندگی محقق نمی شود.

 نصیری با بیان اینکه گروهی بر این باورند و تلاش می کنند که دین را در انزوا ببرند و خلوت خلاصه کنند، تصریح کرد: بخش اعظمی از دستاورد انبیاء و اولیا، اقدامات مختلف اجتماعی است و عمده کمالات انسانی در عرصه اجتماع شکل گرفته و ساخته می شوند.

 وی ادامه داد: برای دستیابی به چنین برنامه حیات بخش باید تلاش علمی و جهاد عملی کرد و آن را با لطافت و آرایه های هنری ترویج داد.

 مدیر کانون فرهنگی و هنری طنین مسجد صاحب الزمان (عجل الله) گرگان اضافه کرد: در همین راستا کانون فرهنگی و هنری طنین با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان اقدام به جشنواره هنری در قالب های نماهنگ، فیلم کوتاه و انیمیشن (پویا نمایی) کرده است.

 وی، حجاب، قناعت، مسجد، تکریم والدین، حقوق همسایه، کالای ایرانی، اصلاح الگوی مصرف، اقتصاد مقاومتی، تحریم ربا، کسب حلال، نیایش و غیره را از موضوعات این جشنواره برشمرد.

 نصیری با اشاره به اینکه برای تبلیغ و اطلاع رسانی این جشنواره دو هزار و ۵۰۰ پوستر چاپ و توزیع شده است، از علاقمندان به شرکت در این جشنواره خواست آثار تولیدی خود در حوزه های مختلف سبک زندگی را تا (۳۱ فروردین) ۹۴ به دبیرخانه جشنواره واقع در دبیرخانه کانون های فرهنیگ و هنری مساجد گلستان ارسال کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.